Ana Sayfa » Genel » Bu Festival Çoook Tatlı

Bu Festival Çoook Tatlı

Çikolata, insanların tutkuyla sevdikleri gıdaların başında gelir. Çoğu şekerleme ve tatlıya nazaran, “lezzeti” aşkın ötesinde bir tutkudur. Sadece çikolata hakkında düşünmek bile, gerçek çikolatakoliklerin keyifli vakit geçirmeleri için yeterlidir. “2.Uluslararası Çikolata Festivali” bu tutkuya adanmış, üç gün sürecek dolu dolu bir etkinliktir.
Festivalde; çeşitli çikolata zanaatkarları ve şefler, çikolataya olan aşklarını katılımcılarla paşlaşacak. Festival ziyaretçileri, çikolatayla ilgili her detay için gösterilere ve workshoplara katılabilir, tarifler alabilir, çikolata ile yapılabilecek yeni tatları keşfedebilirler.
“2.Uluslararası Çikolata Festivali”, birbirinden farklı ve lezzetli yüzlerce çikolata çeşidine ev sahipliği yapacak. Siz de çikolatanın tutkulu ve aşk dolu dünyasını keşfedin.
AŞIRI DERECEDE ÇİKOLATA YÜKLÜ!
Markalar, lezzetli çikolata çeşitlerini size sunmak için festivalde yerlerini çoktan aldılar. Sizler de, çikolata dolu bu üç gün damaklarınızın yaşayacağı lezzet şöleni için hazır olun.
ÖZEL ETKİNLİKLER
Festivalde, uzmanlığı; çikolata, gıda ve beslenme olan şefler, ünlü isimler ve eğitmenler tarafından sunulacak olan inanılmaz demolar ve tariflerin yanı sıra, çocuklar için oyun alanı ve katılımlarıyla ufuklarının açılacağı hem eğitici hem eğlenceli etkinlikler de bulunmakta. Bu “İnteraktif Festival Deneyimi” sonrasında, sizler de, kendi çikolata maceralarınız için onlarca yeni fikir üretebileceksiniz.
Ümit ERGÜN