Ana Sayfa » Albumler » Fikret Dedeoğlu Elveda Adlı Şarkısıyla Sizlerle

Fikret Dedeoğlu Elveda Adlı Şarkısıyla Sizlerle

 

 

Müzikal Türk ailesi olarak yaklaşık 6 yıldır tanıdığımız  sürekli iletişimde olduğumuz heycanla albüm yapacağı günü beklediğimiz Fikret Dedeoğlu  Poll Production ile”Hoşgeldin Ayrılık” adlı albümü nü çıkarmış bulunmaktadır.Kendisine Müzikal Türk ailesi olarak başarılar diliyoruz.

 

Fikret Dedeoğlu Kimdir..?
31 ocak 1986 tarihinde Trabzon’ da doğdu.

Çok küçük yaşlardan itibaren tam bir müzik aşığı olan Fikret Dedeoğlu eğitim hayatı boyunca da müzikle alakalı bölümlere yöneldi.Liseyi Trabzon Güzel sanatlar lisesi müzik bölümünde okuduktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Müzik öğretmenliği mezunu.

Yıllardır sahnelerde olan Fikret Dedeoğlu 16 yıldır aktif şekilde müziğin içinde.Keman bateri bağlama gitar piyano gibi bir çok enstrünman çalabilen sanatçı aynı zamanda aranjörlükte yapabilmekte.Volkan Konak, Fuat Saka, Selçuk Balcı ve Yıldız Tilbe gibi bir çok ünlü isimle aynı sahneyi paylaştı.

İnternette yayılan ‘Elveda’ adlı çalışması ile herkesin beğenisini kazandı.Bir süredir Poll Production ile albüm hazırlıklarında olan sanatçı, 20 Kasım 2015 itibariyle ” Hoşgeldin Ayrılık ” adlı albümünü çıkarmış bulunmaktadır.

”Haklısın” adlı şarkısına çıkardığı ilk klibi ile büyük beğeni topladı.

Ümit ERGÜN