Ana Sayfa » Magazin Haberleri » Tuğçe Kandemir ”Bu Benim Öyküm”

Tuğçe Kandemir ”Bu Benim Öyküm”

Bu Benim Öyküm şarkısı ile Tuğçe Kandemir sosyal medyanın gündeminde konuşulanlar arasında yer alıyor. Eli Türkoğlu ile birlikte söylediği şarkı Youtube’da milyonlarca kişi tarafından izlendi. Kandemir’in yaşamı merak ediliyor.Peki Tuğçe Kandemir kimdir?

Etkileyici sesi ve her kelimesinde anlam yüklü Bu Benim Öyküm isimli eseriyle tanınan ve ünlenen Tuğçe Kandemir hakkında en çok merak edilen sorulardan biri kaç yaşında olduğu. Genç yaşına rağmen müzik listelerinde ilk sıralarda yer alan Tuğçe Kandemir son olarak internet fenomeni Danla Bilic’in kanalına konuk oldu. 1 milyonun üzerinde takipçisi olan Danla Bilic’in kanalına konuk olduktan sonra daha geniş bir kitle tarafından merak edildi ve araştırıldı.

Son günlerin popüler şarkısı olan Bu Benim Öyküm herkes tarafından hayranlıkla dinleniyor. Eli Türkoğlu ile birlikte Tuğçe Kandemir’in söylediği şarkı milyonlarca kişi tarafından izlendi. Herkes Tuğçe Kandemir’in yaşamını merak ediyor.

Tuğçe Kandemir 2018 yılında çıkardığı ve milyonlarca kişi tarafından dinlenen Bu Benim Öyküm şarkısıyla popüler olmuştur.

Edebiyat öğretmeni olan Tuğçe Kandemir, ‘Bu Benim Öyküm’ dışında, ‘Açıldı Kapılar’, ‘Elveda’, ‘Sonbahar’ ve Oğuzhan Uğur’un doğum gününe hitaben seslendirdiği ‘İyi Ki Doğdun Angaralı’ seslendirmeleri ile müzik severlerin beğenisini toplamıştır.

Ümit ERGÜN